Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Emaus06:49
Cmentarz Łostowicki06:51
Wilanowska06:52
Przemyska06:53
Kielecka06:54
Ujeścisko06:56
Lawendowe Wzgórze06:59
Leszczynowa07:00
Szadółki07:01
Przywidzka
 
07:02
0 min.
 
Czermińskiego07:031 min.
 
Rębowo07:042 min.
 
Baśniowa07:053 min.
 
Jaworzniaków07:064 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy