Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Wrzeszcz PKP17:34
Jaśkowa Dolina17:37
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk17:39
Opera Bałtycka17:41
Centrum Onkologii (n/ż)17:42
Uniwersytet Medyczny17:43
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne17:44
Smoluchowskiego17:46
Centrum Medycyny Inwazyjnej17:47
Szpital Zakaźny17:48
Jarowa17:50
Pomorskie Szkoły Rzemiosł17:51
Cygańska Góra17:54
Nad Jarem
 
17:55
0 min.
 
Suchanino17:572 min.
 
Otwarta17:594 min.
 
Kurpińskiego18:005 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny18:016 min.
 
Nowolipie (n/ż)18:038 min.
 
Emaus18:0510 min.
 
Cmentarz Łostowicki18:0712 min.
 
Wilanowska18:0914 min.
 
Przemyska18:1015 min.
 
Kielecka18:1116 min.
 
Ujeścisko18:1318 min.
 
Lawendowe Wzgórze18:1621 min.
 
Leszczynowa18:1722 min.
 
Szadółki18:1823 min.
 
Przywidzka18:2025 min.
 
Czermińskiego18:2126 min.
 
Rębowo18:2227 min.
 
Baśniowa18:2328 min.
 
Jaworzniaków18:2429 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy