Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Wrzeszcz PKP13:14
Jaśkowa Dolina13:17
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk13:19
Opera Bałtycka13:21
Centrum Onkologii (n/ż)13:22
Uniwersytet Medyczny13:23
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne13:24
Smoluchowskiego13:26
Centrum Medycyny Inwazyjnej13:27
Szpital Zakaźny13:28
Jarowa13:30
Pomorskie Szkoły Rzemiosł13:31
Cygańska Góra13:34
Nad Jarem
 
13:35
0 min.
 
Suchanino13:372 min.
 
Otwarta13:394 min.
 
Kurpińskiego13:405 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny13:416 min.
 
Nowolipie (n/ż)13:438 min.
 
Emaus13:4510 min.
 
Cmentarz Łostowicki13:4712 min.
 
Wilanowska13:4914 min.
 
Przemyska13:5015 min.
 
Kielecka13:5116 min.
 
Ujeścisko13:5318 min.
 
Lawendowe Wzgórze13:5621 min.
 
Leszczynowa13:5722 min.
 
Szadółki13:5823 min.
 
Przywidzka14:0025 min.
 
Czermińskiego14:0126 min.
 
Rębowo14:0227 min.
 
Baśniowa14:0328 min.
 
Jaworzniaków14:0429 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy