Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Wrzeszcz PKP10:34
Jaśkowa Dolina10:37
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk10:39
Opera Bałtycka10:41
Centrum Onkologii (n/ż)10:42
Uniwersytet Medyczny10:43
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne10:44
Smoluchowskiego10:46
Centrum Medycyny Inwazyjnej10:47
Szpital Zakaźny10:48
Jarowa10:50
Pomorskie Szkoły Rzemiosł10:51
Cygańska Góra10:54
Nad Jarem
 
10:55
0 min.
 
Suchanino10:572 min.
 
Otwarta10:594 min.
 
Kurpińskiego11:005 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny11:016 min.
 
Nowolipie (n/ż)11:038 min.
 
Emaus11:0510 min.
 
Cmentarz Łostowicki11:0712 min.
 
Wilanowska11:0914 min.
 
Przemyska11:1015 min.
 
Kielecka11:1116 min.
 
Ujeścisko11:1318 min.
 
Lawendowe Wzgórze11:1621 min.
 
Leszczynowa11:1722 min.
 
Szadółki11:1823 min.
 
Przywidzka11:2025 min.
 
Czermińskiego11:2126 min.
 
Rębowo11:2227 min.
 
Baśniowa11:2328 min.
 
Jaworzniaków11:2429 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy