Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Wrzeszcz PKP08:14
Jaśkowa Dolina08:17
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk08:19
Opera Bałtycka08:21
Centrum Onkologii (n/ż)08:22
Uniwersytet Medyczny08:23
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne08:24
Smoluchowskiego08:26
Centrum Medycyny Inwazyjnej08:27
Szpital Zakaźny08:28
Jarowa08:30
Pomorskie Szkoły Rzemiosł08:31
Cygańska Góra08:34
Nad Jarem
 
08:35
0 min.
 
Suchanino08:372 min.
 
Otwarta08:394 min.
 
Kurpińskiego08:405 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny08:416 min.
 
Nowolipie (n/ż)08:438 min.
 
Emaus08:4510 min.
 
Cmentarz Łostowicki08:4712 min.
 
Wilanowska08:4914 min.
 
Przemyska08:5015 min.
 
Kielecka08:5116 min.
 
Ujeścisko08:5318 min.
 
Lawendowe Wzgórze08:5621 min.
 
Leszczynowa08:5722 min.
 
Szadółki08:5823 min.
 
Przywidzka09:0025 min.
 
Czermińskiego09:0126 min.
 
Rębowo09:0227 min.
 
Baśniowa09:0328 min.
 
Jaworzniaków09:0429 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy