Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Wrzeszcz PKP06:14
Jaśkowa Dolina06:16
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk06:18
Opera Bałtycka06:20
Centrum Onkologii (n/ż)06:21
Uniwersytet Medyczny06:22
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne06:23
Smoluchowskiego06:25
Centrum Medycyny Inwazyjnej06:26
Szpital Zakaźny06:27
Jarowa06:29
Pomorskie Szkoły Rzemiosł06:30
Cygańska Góra06:33
Nad Jarem
 
06:34
0 min.
 
Suchanino06:362 min.
 
Otwarta06:384 min.
 
Kurpińskiego06:395 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny06:406 min.
 
Nowolipie (n/ż)06:428 min.
 
Emaus06:4410 min.
 
Cmentarz Łostowicki06:4612 min.
 
Wilanowska06:4713 min.
 
Przemyska06:4814 min.
 
Kielecka06:4915 min.
 
Ujeścisko06:5117 min.
 
Lawendowe Wzgórze06:5420 min.
 
Leszczynowa06:5521 min.
 
Szadółki06:5622 min.
 
Przywidzka06:5723 min.
 
Czermińskiego06:5824 min.
 
Rębowo06:5925 min.
 
Baśniowa07:0026 min.
 
Jaworzniaków07:0127 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy