Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Wrzeszcz PKP21:55
Jaśkowa Dolina21:58
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk22:00
Opera Bałtycka22:02
Centrum Onkologii (n/ż)22:03
Uniwersytet Medyczny22:04
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne22:05
Smoluchowskiego22:07
Centrum Medycyny Inwazyjnej22:08
Szpital Zakaźny22:09
Jarowa22:11
Pomorskie Szkoły Rzemiosł22:12
Cygańska Góra22:15
Nad Jarem
 
22:16
0 min.
 
Suchanino22:182 min.
 
Otwarta22:204 min.
 
Kurpińskiego22:215 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny22:226 min.
 
Nowolipie (n/ż)22:248 min.
 
Emaus22:2610 min.
 
Cmentarz Łostowicki22:2812 min.
 
Wilanowska22:2913 min.
 
Przemyska22:3014 min.
 
Kielecka22:3115 min.
 
Ujeścisko22:3317 min.
 
Lawendowe Wzgórze22:3620 min.
 
Leszczynowa22:3721 min.
 
Szadółki22:3822 min.
 
Przywidzka22:3923 min.
 
Czermińskiego22:4024 min.
 
Rębowo22:4125 min.
 
Baśniowa22:4226 min.
 
Jaworzniaków22:4327 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy