Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Wrzeszcz PKP20:28
Jaśkowa Dolina20:31
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk20:33
Opera Bałtycka20:35
Centrum Onkologii (n/ż)20:36
Uniwersytet Medyczny20:37
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne20:38
Smoluchowskiego20:40
Centrum Medycyny Inwazyjnej20:41
Szpital Zakaźny20:42
Jarowa20:44
Pomorskie Szkoły Rzemiosł20:45
Cygańska Góra20:48
Nad Jarem
 
20:49
0 min.
 
Suchanino20:512 min.
 
Otwarta20:534 min.
 
Kurpińskiego20:545 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny20:556 min.
 
Nowolipie (n/ż)20:578 min.
 
Emaus20:5910 min.
 
Cmentarz Łostowicki21:0112 min.
 
Wilanowska21:0213 min.
 
Przemyska21:0314 min.
 
Kielecka21:0415 min.
 
Ujeścisko21:0617 min.
 
Lawendowe Wzgórze21:0920 min.
 
Leszczynowa21:1021 min.
 
Szadółki21:1122 min.
 
Przywidzka21:1223 min.
 
Czermińskiego21:1324 min.
 
Rębowo21:1425 min.
 
Baśniowa21:1526 min.
 
Jaworzniaków21:1627 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy