Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Wrzeszcz PKP16:06
Jaśkowa Dolina16:11
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk16:14
Opera Bałtycka16:16
Centrum Onkologii (n/ż)16:17
Uniwersytet Medyczny16:18
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne16:19
Smoluchowskiego16:21
Centrum Medycyny Inwazyjnej16:22
Szpital Zakaźny16:23
Jarowa16:26
Pomorskie Szkoły Rzemiosł16:27
Cygańska Góra16:30
Nad Jarem
 
16:31
0 min.
 
Suchanino16:332 min.
 
Otwarta16:354 min.
 
Kurpińskiego16:365 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny16:376 min.
 
Nowolipie (n/ż)16:409 min.
 
Emaus16:4211 min.
 
Cmentarz Łostowicki16:4615 min.
 
Wilanowska16:4817 min.
 
Przemyska16:4918 min.
 
Kielecka16:5019 min.
 
Ujeścisko16:5322 min.
 
Lawendowe Wzgórze16:5827 min.
 
Leszczynowa16:5928 min.
 
Szadółki17:0029 min.
 
Przywidzka17:0231 min.
 
Czermińskiego17:0433 min.
 
Rębowo17:0534 min.
 
Baśniowa17:0635 min.
 
Jaworzniaków17:0736 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy