Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Wrzeszcz PKP14:46
Jaśkowa Dolina14:51
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk14:54
Opera Bałtycka14:56
Centrum Onkologii (n/ż)14:57
Uniwersytet Medyczny14:58
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne14:59
Smoluchowskiego15:01
Centrum Medycyny Inwazyjnej15:02
Szpital Zakaźny15:03
Jarowa15:06
Pomorskie Szkoły Rzemiosł15:07
Cygańska Góra15:10
Nad Jarem
 
15:11
0 min.
 
Suchanino15:132 min.
 
Otwarta15:154 min.
 
Kurpińskiego15:165 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny15:176 min.
 
Nowolipie (n/ż)15:209 min.
 
Emaus15:2211 min.
 
Cmentarz Łostowicki15:2615 min.
 
Wilanowska15:2817 min.
 
Przemyska15:2918 min.
 
Kielecka15:3019 min.
 
Ujeścisko15:3322 min.
 
Lawendowe Wzgórze15:3827 min.
 
Leszczynowa15:3928 min.
 
Szadółki15:4029 min.
 
Przywidzka15:4231 min.
 
Czermińskiego15:4433 min.
 
Rębowo15:4534 min.
 
Baśniowa15:4635 min.
 
Jaworzniaków15:4736 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy