Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Wrzeszcz PKP13:31
Jaśkowa Dolina13:35
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk13:38
Opera Bałtycka13:40
Centrum Onkologii (n/ż)13:41
Uniwersytet Medyczny13:42
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne13:43
Smoluchowskiego13:45
Centrum Medycyny Inwazyjnej13:46
Szpital Zakaźny13:47
Jarowa13:50
Pomorskie Szkoły Rzemiosł13:51
Cygańska Góra13:54
Nad Jarem
 
13:55
0 min.
 
Suchanino13:572 min.
 
Otwarta13:594 min.
 
Kurpińskiego14:005 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny14:016 min.
 
Nowolipie (n/ż)14:038 min.
 
Emaus14:0510 min.
 
Cmentarz Łostowicki14:0813 min.
 
Wilanowska14:1015 min.
 
Przemyska14:1116 min.
 
Kielecka14:1217 min.
 
Ujeścisko14:1520 min.
 
Lawendowe Wzgórze14:1924 min.
 
Leszczynowa14:2025 min.
 
Szadółki14:2126 min.
 
Przywidzka14:2328 min.
 
Czermińskiego14:2530 min.
 
Rębowo14:2631 min.
 
Baśniowa14:2732 min.
 
Jaworzniaków14:2833 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy