Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Wrzeszcz PKP11:11
Jaśkowa Dolina11:14
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk11:16
Opera Bałtycka11:18
Centrum Onkologii (n/ż)11:19
Uniwersytet Medyczny11:20
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne11:21
Smoluchowskiego11:23
Centrum Medycyny Inwazyjnej11:24
Szpital Zakaźny11:25
Jarowa11:27
Pomorskie Szkoły Rzemiosł11:28
Cygańska Góra11:31
Nad Jarem
 
11:32
0 min.
 
Suchanino11:342 min.
 
Otwarta11:364 min.
 
Kurpińskiego11:375 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny11:386 min.
 
Nowolipie (n/ż)11:408 min.
 
Emaus11:4210 min.
 
Cmentarz Łostowicki11:4412 min.
 
Wilanowska11:4614 min.
 
Przemyska11:4715 min.
 
Kielecka11:4816 min.
 
Ujeścisko11:5018 min.
 
Lawendowe Wzgórze11:5321 min.
 
Leszczynowa11:5422 min.
 
Szadółki11:5523 min.
 
Przywidzka11:5725 min.
 
Czermińskiego11:5826 min.
 
Rębowo11:5927 min.
 
Baśniowa12:0028 min.
 
Jaworzniaków12:0129 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy