Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Wrzeszcz PKP10:51
Jaśkowa Dolina10:54
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk10:56
Opera Bałtycka10:58
Centrum Onkologii (n/ż)10:59
Uniwersytet Medyczny11:00
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne11:01
Smoluchowskiego11:03
Centrum Medycyny Inwazyjnej11:04
Szpital Zakaźny11:05
Jarowa11:07
Pomorskie Szkoły Rzemiosł11:08
Cygańska Góra11:11
Nad Jarem
 
11:12
0 min.
 
Suchanino11:142 min.
 
Otwarta11:164 min.
 
Kurpińskiego11:175 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny11:186 min.
 
Nowolipie (n/ż)11:208 min.
 
Emaus11:2210 min.
 
Cmentarz Łostowicki11:2412 min.
 
Wilanowska11:2614 min.
 
Przemyska11:2715 min.
 
Kielecka11:2816 min.
 
Ujeścisko11:3018 min.
 
Lawendowe Wzgórze11:3321 min.
 
Leszczynowa11:3422 min.
 
Szadółki11:3523 min.
 
Przywidzka11:3725 min.
 
Czermińskiego11:3826 min.
 
Rębowo11:3927 min.
 
Baśniowa11:4028 min.
 
Jaworzniaków11:4129 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy