Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Wrzeszcz PKP22:20
Jaśkowa Dolina22:22
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk22:24
Opera Bałtycka22:26
Centrum Onkologii (n/ż)22:27
Uniwersytet Medyczny22:28
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne22:29
Smoluchowskiego22:31
Centrum Medycyny Inwazyjnej22:32
Szpital Zakaźny22:33
Jarowa22:35
Pomorskie Szkoły Rzemiosł22:36
Cygańska Góra22:39
Nad Jarem
 
22:40
0 min.
 
Suchanino22:422 min.
 
Otwarta22:444 min.
 
Kurpińskiego22:455 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny22:466 min.
 
Nowolipie (n/ż)22:488 min.
 
Emaus22:5010 min.
 
Cmentarz Łostowicki22:5212 min.
 
Wilanowska22:5313 min.
 
Przemyska22:5414 min.
 
Kielecka22:5515 min.
 
Ujeścisko22:5717 min.
 
Lawendowe Wzgórze23:0020 min.
 
Leszczynowa23:0121 min.
 
Szadółki23:0222 min.
 
Przywidzka23:0323 min.
 
Czermińskiego23:0424 min.
 
Rębowo23:0525 min.
 
Baśniowa23:0626 min.
 
Jaworzniaków23:0727 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy