Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Wrzeszcz PKP21:25
Jaśkowa Dolina21:27
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk21:29
Opera Bałtycka21:31
Centrum Onkologii (n/ż)21:32
Uniwersytet Medyczny21:33
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne21:34
Smoluchowskiego21:36
Centrum Medycyny Inwazyjnej21:37
Szpital Zakaźny21:38
Jarowa21:40
Pomorskie Szkoły Rzemiosł21:41
Cygańska Góra21:44
Nad Jarem
 
21:45
0 min.
 
Suchanino21:472 min.
 
Otwarta21:494 min.
 
Kurpińskiego21:505 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny21:516 min.
 
Nowolipie (n/ż)21:538 min.
 
Emaus21:5510 min.
 
Cmentarz Łostowicki21:5712 min.
 
Wilanowska21:5813 min.
 
Przemyska21:5914 min.
 
Kielecka22:0015 min.
 
Ujeścisko22:0217 min.
 
Lawendowe Wzgórze22:0520 min.
 
Leszczynowa22:0621 min.
 
Szadółki22:0722 min.
 
Przywidzka22:0823 min.
 
Czermińskiego22:0924 min.
 
Rębowo22:1025 min.
 
Baśniowa22:1126 min.
 
Jaworzniaków22:1227 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy