Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Wrzeszcz PKP18:54
Jaśkowa Dolina18:57
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk18:59
Opera Bałtycka19:01
Centrum Onkologii (n/ż)19:02
Uniwersytet Medyczny19:03
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne19:04
Smoluchowskiego19:06
Centrum Medycyny Inwazyjnej19:07
Szpital Zakaźny19:08
Jarowa19:10
Pomorskie Szkoły Rzemiosł19:11
Cygańska Góra19:14
Nad Jarem
 
19:15
0 min.
 
Suchanino19:172 min.
 
Otwarta19:194 min.
 
Kurpińskiego19:205 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny19:216 min.
 
Nowolipie (n/ż)19:238 min.
 
Emaus19:2510 min.
 
Cmentarz Łostowicki19:2712 min.
 
Wilanowska19:2914 min.
 
Przemyska19:3015 min.
 
Kielecka19:3116 min.
 
Ujeścisko19:3318 min.
 
Lawendowe Wzgórze19:3621 min.
 
Leszczynowa19:3722 min.
 
Szadółki19:3823 min.
 
Przywidzka19:4025 min.
 
Czermińskiego19:4126 min.
 
Rębowo19:4227 min.
 
Baśniowa19:4328 min.
 
Jaworzniaków19:4429 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy