Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Wrzeszcz PKP17:54
Jaśkowa Dolina17:57
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk17:59
Opera Bałtycka18:01
Centrum Onkologii (n/ż)18:02
Uniwersytet Medyczny18:03
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne18:04
Smoluchowskiego18:06
Centrum Medycyny Inwazyjnej18:07
Szpital Zakaźny18:08
Jarowa18:10
Pomorskie Szkoły Rzemiosł18:11
Cygańska Góra18:14
Nad Jarem
 
18:15
0 min.
 
Suchanino18:172 min.
 
Otwarta18:194 min.
 
Kurpińskiego18:205 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny18:216 min.
 
Nowolipie (n/ż)18:238 min.
 
Emaus18:2510 min.
 
Cmentarz Łostowicki18:2712 min.
 
Wilanowska18:2914 min.
 
Przemyska18:3015 min.
 
Kielecka18:3116 min.
 
Ujeścisko18:3318 min.
 
Lawendowe Wzgórze18:3621 min.
 
Leszczynowa18:3722 min.
 
Szadółki18:3823 min.
 
Przywidzka18:4025 min.
 
Czermińskiego18:4126 min.
 
Rębowo18:4227 min.
 
Baśniowa18:4328 min.
 
Jaworzniaków18:4429 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy