Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Wrzeszcz PKP16:34
Jaśkowa Dolina16:37
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk16:39
Opera Bałtycka16:41
Centrum Onkologii (n/ż)16:42
Uniwersytet Medyczny16:43
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne16:44
Smoluchowskiego16:46
Centrum Medycyny Inwazyjnej16:47
Szpital Zakaźny16:48
Jarowa16:50
Pomorskie Szkoły Rzemiosł16:51
Cygańska Góra16:54
Nad Jarem
 
16:55
0 min.
 
Suchanino16:572 min.
 
Otwarta16:594 min.
 
Kurpińskiego17:005 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny17:016 min.
 
Nowolipie (n/ż)17:038 min.
 
Emaus17:0510 min.
 
Cmentarz Łostowicki17:0712 min.
 
Wilanowska17:0914 min.
 
Przemyska17:1015 min.
 
Kielecka17:1116 min.
 
Ujeścisko17:1318 min.
 
Lawendowe Wzgórze17:1621 min.
 
Leszczynowa17:1722 min.
 
Szadółki17:1823 min.
 
Przywidzka17:2025 min.
 
Czermińskiego17:2126 min.
 
Rębowo17:2227 min.
 
Baśniowa17:2328 min.
 
Jaworzniaków17:2429 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy