Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Wrzeszcz PKP15:34
Jaśkowa Dolina15:37
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk15:39
Opera Bałtycka15:41
Centrum Onkologii (n/ż)15:42
Uniwersytet Medyczny15:43
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne15:44
Smoluchowskiego15:46
Centrum Medycyny Inwazyjnej15:47
Szpital Zakaźny15:48
Jarowa15:50
Pomorskie Szkoły Rzemiosł15:51
Cygańska Góra15:54
Nad Jarem
 
15:55
0 min.
 
Suchanino15:572 min.
 
Otwarta15:594 min.
 
Kurpińskiego16:005 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny16:016 min.
 
Nowolipie (n/ż)16:038 min.
 
Emaus16:0510 min.
 
Cmentarz Łostowicki16:0712 min.
 
Wilanowska16:0914 min.
 
Przemyska16:1015 min.
 
Kielecka16:1116 min.
 
Ujeścisko16:1318 min.
 
Lawendowe Wzgórze16:1621 min.
 
Leszczynowa16:1722 min.
 
Szadółki16:1823 min.
 
Przywidzka16:2025 min.
 
Czermińskiego16:2126 min.
 
Rębowo16:2227 min.
 
Baśniowa16:2328 min.
 
Jaworzniaków16:2429 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy