Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Wrzeszcz PKP13:34
Jaśkowa Dolina13:37
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk13:39
Opera Bałtycka13:41
Centrum Onkologii (n/ż)13:42
Uniwersytet Medyczny13:43
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne13:44
Smoluchowskiego13:46
Centrum Medycyny Inwazyjnej13:47
Szpital Zakaźny13:48
Jarowa13:50
Pomorskie Szkoły Rzemiosł13:51
Cygańska Góra13:54
Nad Jarem
 
13:55
0 min.
 
Suchanino13:572 min.
 
Otwarta13:594 min.
 
Kurpińskiego14:005 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny14:016 min.
 
Nowolipie (n/ż)14:038 min.
 
Emaus14:0510 min.
 
Cmentarz Łostowicki14:0712 min.
 
Wilanowska14:0914 min.
 
Przemyska14:1015 min.
 
Kielecka14:1116 min.
 
Ujeścisko14:1318 min.
 
Lawendowe Wzgórze14:1621 min.
 
Leszczynowa14:1722 min.
 
Szadółki14:1823 min.
 
Przywidzka14:2025 min.
 
Czermińskiego14:2126 min.
 
Rębowo14:2227 min.
 
Baśniowa14:2328 min.
 
Jaworzniaków14:2429 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy