Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Wrzeszcz PKP10:29
Jaśkowa Dolina10:32
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk10:34
Opera Bałtycka10:36
Centrum Onkologii (n/ż)10:37
Uniwersytet Medyczny10:38
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne10:39
Smoluchowskiego10:41
Centrum Medycyny Inwazyjnej10:42
Szpital Zakaźny10:43
Jarowa10:45
Pomorskie Szkoły Rzemiosł10:46
Cygańska Góra10:49
Nad Jarem
 
10:50
0 min.
 
Suchanino10:522 min.
 
Otwarta10:544 min.
 
Kurpińskiego10:555 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny10:566 min.
 
Nowolipie (n/ż)10:588 min.
 
Emaus11:0010 min.
 
Cmentarz Łostowicki11:0212 min.
 
Wilanowska11:0414 min.
 
Przemyska11:0515 min.
 
Kielecka11:0616 min.
 
Ujeścisko11:0818 min.
 
Lawendowe Wzgórze11:1121 min.
 
Leszczynowa11:1222 min.
 
Szadółki11:1323 min.
 
Przywidzka11:1525 min.
 
Czermińskiego11:1626 min.
 
Rębowo11:1727 min.
 
Baśniowa11:1828 min.
 
Jaworzniaków11:1929 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy