Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Wrzeszcz PKP07:59
Jaśkowa Dolina08:02
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk08:04
Opera Bałtycka08:06
Centrum Onkologii (n/ż)08:07
Uniwersytet Medyczny08:08
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne08:09
Smoluchowskiego08:11
Centrum Medycyny Inwazyjnej08:12
Szpital Zakaźny08:13
Jarowa08:15
Pomorskie Szkoły Rzemiosł08:16
Cygańska Góra08:19
Nad Jarem
 
08:20
0 min.
 
Suchanino08:222 min.
 
Otwarta08:244 min.
 
Kurpińskiego08:255 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny08:266 min.
 
Nowolipie (n/ż)08:288 min.
 
Emaus08:3010 min.
 
Cmentarz Łostowicki08:3212 min.
 
Wilanowska08:3414 min.
 
Przemyska08:3515 min.
 
Kielecka08:3616 min.
 
Ujeścisko08:3818 min.
 
Lawendowe Wzgórze08:4121 min.
 
Leszczynowa08:4222 min.
 
Szadółki08:4323 min.
 
Przywidzka08:4525 min.
 
Czermińskiego08:4626 min.
 
Rębowo08:4727 min.
 
Baśniowa08:4828 min.
 
Jaworzniaków08:4929 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy