Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Wrzeszcz PKP07:29
Jaśkowa Dolina07:32
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk07:34
Opera Bałtycka07:36
Centrum Onkologii (n/ż)07:37
Uniwersytet Medyczny07:38
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne07:39
Smoluchowskiego07:41
Centrum Medycyny Inwazyjnej07:42
Szpital Zakaźny07:43
Jarowa07:45
Pomorskie Szkoły Rzemiosł07:46
Cygańska Góra07:49
Nad Jarem
 
07:50
0 min.
 
Suchanino07:522 min.
 
Otwarta07:544 min.
 
Kurpińskiego07:555 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny07:566 min.
 
Nowolipie (n/ż)07:588 min.
 
Emaus08:0010 min.
 
Cmentarz Łostowicki08:0212 min.
 
Wilanowska08:0414 min.
 
Przemyska08:0515 min.
 
Kielecka08:0616 min.
 
Ujeścisko08:0818 min.
 
Lawendowe Wzgórze08:1121 min.
 
Leszczynowa08:1222 min.
 
Szadółki08:1323 min.
 
Przywidzka08:1525 min.
 
Czermińskiego08:1626 min.
 
Rębowo08:1727 min.
 
Baśniowa08:1828 min.
 
Jaworzniaków08:1929 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy