Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Wrzeszcz PKP21:55
Jaśkowa Dolina21:57
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk21:59
Opera Bałtycka22:01
Centrum Onkologii (n/ż)22:02
Uniwersytet Medyczny22:03
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne22:04
Smoluchowskiego22:06
Centrum Medycyny Inwazyjnej22:07
Szpital Zakaźny22:08
Jarowa22:10
Pomorskie Szkoły Rzemiosł22:11
Cygańska Góra22:14
Nad Jarem
 
22:15
0 min.
 
Suchanino22:172 min.
 
Otwarta22:194 min.
 
Kurpińskiego22:205 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny22:216 min.
 
Nowolipie (n/ż)22:238 min.
 
Emaus22:2510 min.
 
Cmentarz Łostowicki22:2712 min.
 
Wilanowska22:2813 min.
 
Przemyska22:2914 min.
 
Kielecka22:3015 min.
 
Ujeścisko22:3217 min.
 
Lawendowe Wzgórze22:3520 min.
 
Leszczynowa22:3621 min.
 
Szadółki22:3722 min.
 
Przywidzka22:3823 min.
 
Czermińskiego22:3924 min.
 
Rębowo22:4025 min.
 
Baśniowa22:4126 min.
 
Jaworzniaków22:4227 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy