Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Wrzeszcz PKP09:14
Jaśkowa Dolina09:17
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk09:19
Opera Bałtycka09:21
Centrum Onkologii (n/ż)09:22
Uniwersytet Medyczny09:23
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne09:24
Smoluchowskiego09:26
Centrum Medycyny Inwazyjnej09:27
Szpital Zakaźny09:28
Jarowa09:30
Pomorskie Szkoły Rzemiosł
 
09:31
0 min.
 
Cygańska Góra09:343 min.
 
Nad Jarem09:354 min.
 
Suchanino09:376 min.
 
Otwarta09:398 min.
 
Kurpińskiego09:409 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny09:4110 min.
 
Nowolipie (n/ż)09:4312 min.
 
Emaus09:4514 min.
 
Cmentarz Łostowicki09:4716 min.
 
Wilanowska09:4918 min.
 
Przemyska09:5019 min.
 
Kielecka09:5120 min.
 
Ujeścisko09:5322 min.
 
Lawendowe Wzgórze09:5625 min.
 
Leszczynowa09:5726 min.
 
Szadółki09:5827 min.
 
Przywidzka10:0029 min.
 
Czermińskiego10:0130 min.
 
Rębowo10:0231 min.
 
Baśniowa10:0332 min.
 
Jaworzniaków10:0433 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy