Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Wrzeszcz PKP14:06
Jaśkowa Dolina14:11
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk14:14
Opera Bałtycka14:16
Centrum Onkologii (n/ż)14:17
Uniwersytet Medyczny14:18
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne14:19
Smoluchowskiego14:21
Centrum Medycyny Inwazyjnej14:22
Szpital Zakaźny14:23
Jarowa14:26
Pomorskie Szkoły Rzemiosł
 
14:27
0 min.
 
Cygańska Góra14:303 min.
 
Nad Jarem14:314 min.
 
Suchanino14:336 min.
 
Otwarta14:358 min.
 
Kurpińskiego14:369 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny14:3710 min.
 
Nowolipie (n/ż)14:4013 min.
 
Emaus14:4215 min.
 
Cmentarz Łostowicki14:4619 min.
 
Wilanowska14:4821 min.
 
Przemyska14:4922 min.
 
Kielecka14:5023 min.
 
Ujeścisko14:5326 min.
 
Lawendowe Wzgórze14:5831 min.
 
Leszczynowa14:5932 min.
 
Szadółki15:0033 min.
 
Przywidzka15:0235 min.
 
Czermińskiego15:0437 min.
 
Rębowo15:0538 min.
 
Baśniowa15:0639 min.
 
Jaworzniaków15:0740 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy