Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Wrzeszcz PKP21:55
Jaśkowa Dolina21:57
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk21:59
Opera Bałtycka22:01
Centrum Onkologii (n/ż)22:02
Uniwersytet Medyczny22:03
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne22:04
Smoluchowskiego22:06
Centrum Medycyny Inwazyjnej22:07
Szpital Zakaźny22:08
Jarowa22:10
Pomorskie Szkoły Rzemiosł
 
22:11
0 min.
 
Cygańska Góra22:143 min.
 
Nad Jarem22:154 min.
 
Suchanino22:176 min.
 
Otwarta22:198 min.
 
Kurpińskiego22:209 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny22:2110 min.
 
Nowolipie (n/ż)22:2312 min.
 
Emaus22:2514 min.
 
Cmentarz Łostowicki22:2716 min.
 
Wilanowska22:2817 min.
 
Przemyska22:2918 min.
 
Kielecka22:3019 min.
 
Ujeścisko22:3221 min.
 
Lawendowe Wzgórze22:3524 min.
 
Leszczynowa22:3625 min.
 
Szadółki22:3726 min.
 
Przywidzka22:3827 min.
 
Czermińskiego22:3928 min.
 
Rębowo22:4029 min.
 
Baśniowa22:4130 min.
 
Jaworzniaków22:4231 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy