Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Wrzeszcz PKP16:34
Jaśkowa Dolina16:37
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk16:39
Opera Bałtycka16:41
Centrum Onkologii (n/ż)16:42
Uniwersytet Medyczny16:43
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne16:44
Smoluchowskiego16:46
Centrum Medycyny Inwazyjnej16:47
Szpital Zakaźny16:48
Jarowa16:50
Pomorskie Szkoły Rzemiosł
 
16:51
0 min.
 
Cygańska Góra16:543 min.
 
Nad Jarem16:554 min.
 
Suchanino16:576 min.
 
Otwarta16:598 min.
 
Kurpińskiego17:009 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny17:0110 min.
 
Nowolipie (n/ż)17:0312 min.
 
Emaus17:0514 min.
 
Cmentarz Łostowicki17:0716 min.
 
Wilanowska17:0918 min.
 
Przemyska17:1019 min.
 
Kielecka17:1120 min.
 
Ujeścisko17:1322 min.
 
Lawendowe Wzgórze17:1625 min.
 
Leszczynowa17:1726 min.
 
Szadółki17:1827 min.
 
Przywidzka17:2029 min.
 
Czermińskiego17:2130 min.
 
Rębowo17:2231 min.
 
Baśniowa17:2332 min.
 
Jaworzniaków17:2433 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy