Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Wrzeszcz PKP06:59
Jaśkowa Dolina07:01
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk07:03
Opera Bałtycka07:05
Centrum Onkologii (n/ż)07:06
Uniwersytet Medyczny07:07
Uniwersyteckie Centrum Kliniczne07:08
Smoluchowskiego07:10
Centrum Medycyny Inwazyjnej07:11
Szpital Zakaźny07:12
Jarowa07:14
Pomorskie Szkoły Rzemiosł
 
07:15
0 min.
 
Cygańska Góra07:183 min.
 
Nad Jarem07:194 min.
 
Suchanino07:216 min.
 
Otwarta07:238 min.
 
Kurpińskiego07:249 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny07:2510 min.
 
Nowolipie (n/ż)07:2712 min.
 
Emaus07:2914 min.
 
Cmentarz Łostowicki07:3116 min.
 
Wilanowska07:3217 min.
 
Przemyska07:3318 min.
 
Kielecka07:3419 min.
 
Ujeścisko07:3621 min.
 
Lawendowe Wzgórze07:3924 min.
 
Leszczynowa07:4025 min.
 
Szadółki07:4126 min.
 
Przywidzka07:4227 min.
 
Czermińskiego07:4328 min.
 
Rębowo07:4429 min.
 
Baśniowa07:4530 min.
 
Jaworzniaków07:4631 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy