Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jaworzniaków15:36
Baśniowa15:37
Rębowo15:38
Czermińskiego15:40
Przywidzka15:42
Szadółki15:43
Leszczynowa15:45
Lawendowe Wzgórze
 
15:46
0 min.
 
Ujeścisko15:493 min.
 
Kielecka15:515 min.
 
Przemyska15:537 min.
 
Wilanowska15:559 min.
 
Cmentarz Łostowicki15:5610 min.
 
Emaus15:5812 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny16:0014 min.
 
Kurpińskiego16:0115 min.
 
Otwarta16:0216 min.
 
Suchanino16:0317 min.
 
Nad Jarem16:0418 min.
 
Cygańska Góra16:0519 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł16:0721 min.
 
Szpital Zakaźny16:0822 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej16:0923 min.
 
Smoluchowskiego16:1024 min.
 
Traugutta16:1125 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)16:1327 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk16:1428 min.
 
Uphagena16:1529 min.
 
Wrzeszcz PKP16:1731 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy