Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jaworzniaków19:16
Baśniowa19:17
Rębowo19:18
Czermińskiego19:20
Przywidzka19:22
Szadółki19:23
Leszczynowa19:25
Lawendowe Wzgórze
 
19:26
0 min.
 
Ujeścisko19:293 min.
 
Kielecka19:315 min.
 
Przemyska19:337 min.
 
Wilanowska19:359 min.
 
Cmentarz Łostowicki19:3610 min.
 
Emaus19:3812 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny19:4014 min.
 
Kurpińskiego19:4115 min.
 
Otwarta19:4216 min.
 
Suchanino19:4317 min.
 
Nad Jarem19:4418 min.
 
Cygańska Góra19:4519 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł19:4721 min.
 
Szpital Zakaźny19:4822 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej19:4923 min.
 
Smoluchowskiego19:5024 min.
 
Traugutta19:5125 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)19:5327 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk19:5428 min.
 
Uphagena19:5529 min.
 
Wrzeszcz PKP19:5731 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy