Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jaworzniaków08:59
Baśniowa09:00
Rębowo09:01
Czermińskiego09:03
Przywidzka09:05
Szadółki09:06
Leszczynowa09:08
Lawendowe Wzgórze
 
09:09
0 min.
 
Ujeścisko09:123 min.
 
Kielecka09:145 min.
 
Przemyska09:167 min.
 
Wilanowska09:189 min.
 
Cmentarz Łostowicki09:1910 min.
 
Emaus09:2112 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny09:2314 min.
 
Kurpińskiego09:2415 min.
 
Otwarta09:2516 min.
 
Suchanino09:2617 min.
 
Nad Jarem09:2718 min.
 
Cygańska Góra09:2819 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł09:3021 min.
 
Szpital Zakaźny09:3122 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej09:3223 min.
 
Smoluchowskiego09:3324 min.
 
Traugutta09:3526 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)09:3728 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk09:3829 min.
 
Uphagena09:3930 min.
 
Wrzeszcz PKP09:4233 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy