Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Jaworzniaków13:36
Baśniowa13:37
Rębowo13:38
Czermińskiego13:40
Przywidzka13:42
Szadółki13:43
Leszczynowa13:45
Lawendowe Wzgórze
 
13:46
0 min.
 
Ujeścisko13:493 min.
 
Kielecka13:515 min.
 
Przemyska13:537 min.
 
Wilanowska13:559 min.
 
Cmentarz Łostowicki13:5610 min.
 
Emaus13:5812 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny14:0014 min.
 
Kurpińskiego14:0115 min.
 
Otwarta14:0216 min.
 
Suchanino14:0317 min.
 
Nad Jarem14:0418 min.
 
Cygańska Góra14:0519 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł14:0721 min.
 
Szpital Zakaźny14:0822 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej14:0923 min.
 
Smoluchowskiego14:1024 min.
 
Traugutta14:1125 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)14:1327 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk14:1428 min.
 
Uphagena14:1529 min.
 
Wrzeszcz PKP14:1731 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy