Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   ]    Autobusy »  [ T8   100   101   106   107   108   110   111   112   113   115   116   117   118   120   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   249   255   256   258   262   267   268   269   283   295   322   512   574   606   622   658   911   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]    Tramwaj wodny »  [ F5   F6   ]   

Dni powszednie
Jaworzniaków17:00
Baśniowa17:01
Rębowo17:02
Czermińskiego17:04
Przywidzka17:06
Szadółki17:07
Leszczynowa17:09
Lawendowe Wzgórze17:10
Ujeścisko17:13
Kielecka17:15
Przemyska17:17
Wilanowska17:19
Cmentarz Łostowicki17:20
Emaus17:23
Park Naukowo - Technologiczny17:25
Kurpińskiego17:26
Otwarta17:27
Suchanino17:28
Nad Jarem17:29
Cygańska Góra17:30
Pomorskie Szkoły Rzemiosł17:32
Szpital Zakaźny17:33
Centrum Medycyny Inwazyjnej17:34
Smoluchowskiego17:35
Traugutta17:38
Opera Bałtycka (n/ż)17:40
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk17:42
Uphagena
 
17:43
Wrzeszcz PKP– 17:46