Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   63   ]    Autobusy »  [ T6   T8   100   106   107   108   110   111   112   113   115   116   117   118   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   249   255   256   258   262   267   268   269   283   295   512   600   606   622   658   911   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]    Tramwaj wodny »  [ F5   F6   ]   
Niedziele i święta
Jaworzniaków10:10
Baśniowa10:11
Rębowo10:12
Czermińskiego10:14
Przywidzka10:16
Szadółki10:17
Leszczynowa10:19
Lawendowe Wzgórze10:20
Ujeścisko10:23
Kielecka10:25
Przemyska10:27
Wilanowska10:29
Cmentarz Łostowicki10:30
Emaus10:32
Park Naukowo - Technologiczny10:34
Kurpińskiego10:35
Otwarta10:36
Suchanino10:37
Nad Jarem10:38
Cygańska Góra10:39
Pomorskie Szkoły Rzemiosł10:41
Szpital Zakaźny10:42
Centrum Medycyny Inwazyjnej10:43
Smoluchowskiego10:44
Traugutta10:45
Opera Bałtycka (n/ż)10:47
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk10:48
Uphagena
 
10:49
Wrzeszcz PKP– 10:51