Tramwaje »  [ 2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   63   ]    Autobusy »  [ T8   100   106   107   108   110   111   112   113   115   116   117   118   122   123   124   126   127   129   130   131   132   136   138   139   143   148   149   154   155   156   157   158   162   164   166   167   168   169   171   174   175   178   179   184   186   188   189   195   199   200   205   207   210   212   213   227   232   249   255   256   258   262   267   268   269   283   295   512   606   622   658   ]    Nocne autobusy »  [ N1   N2   N3   N4   N5   N6   N8   N9   N11   N12   N13   ]    Tramwaj wodny »  [ F5   F6   ]   
Niedziele i święta
Jaworzniaków21:55
Baśniowa21:56
Rębowo21:57
Czermińskiego21:59
Przywidzka22:00
Szadółki22:01
Leszczynowa22:02
Lawendowe Wzgórze22:03
Ujeścisko22:06
Kielecka22:08
Przemyska22:10
Wilanowska22:11
Cmentarz Łostowicki22:12
Emaus22:14
Park Naukowo - Technologiczny22:16
Kurpińskiego22:17
Otwarta22:18
Suchanino22:19
Nad Jarem22:20
Cygańska Góra22:21
Pomorskie Szkoły Rzemiosł22:23
Szpital Zakaźny22:24
Centrum Medycyny Inwazyjnej22:25
Smoluchowskiego
 
22:26
Traugutta– 22:27
Opera Bałtycka (n/ż)– 22:29
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk– 22:30
Uphagena– 22:31
Wrzeszcz PKP– 22:33