Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jaworzniaków14:16
Baśniowa14:17
Rębowo14:18
Czermińskiego14:20
Przywidzka14:22
Szadółki14:23
Leszczynowa14:25
Lawendowe Wzgórze14:26
Ujeścisko14:29
Kielecka14:31
Przemyska14:33
Wilanowska14:35
Cmentarz Łostowicki14:36
Emaus14:38
Park Naukowo - Technologiczny
 
14:40
0 min.
 
Kurpińskiego14:411 min.
 
Otwarta14:422 min.
 
Suchanino14:433 min.
 
Nad Jarem14:444 min.
 
Cygańska Góra14:455 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł14:477 min.
 
Szpital Zakaźny14:488 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej14:499 min.
 
Smoluchowskiego14:5010 min.
 
Traugutta14:5111 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)14:5313 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk14:5414 min.
 
Uphagena14:5515 min.
 
Wrzeszcz PKP14:5717 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy