Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jaworzniaków20:49
Baśniowa20:50
Rębowo20:51
Czermińskiego20:53
Przywidzka20:54
Szadółki20:55
Leszczynowa20:56
Lawendowe Wzgórze20:57
Ujeścisko21:00
Kielecka21:02
Przemyska21:04
Wilanowska21:05
Cmentarz Łostowicki21:06
Emaus21:08
Park Naukowo - Technologiczny
 
21:10
0 min.
 
Kurpińskiego21:111 min.
 
Otwarta21:122 min.
 
Suchanino21:133 min.
 
Nad Jarem21:144 min.
 
Cygańska Góra21:155 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł21:177 min.
 
Szpital Zakaźny21:188 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej21:199 min.
 
Smoluchowskiego21:2010 min.
 
Traugutta21:2111 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)21:2313 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk21:2414 min.
 
Uphagena21:2515 min.
 
Wrzeszcz PKP21:2818 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy