Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jaworzniaków13:19
Baśniowa13:20
Rębowo13:21
Czermińskiego13:23
Przywidzka13:25
Szadółki13:26
Leszczynowa13:28
Lawendowe Wzgórze13:29
Ujeścisko13:32
Kielecka13:36
Przemyska13:38
Wilanowska13:40
Cmentarz Łostowicki13:41
Emaus13:43
Park Naukowo - Technologiczny
 
13:45
0 min.
 
Kurpińskiego13:461 min.
 
Otwarta13:472 min.
 
Suchanino13:483 min.
 
Nad Jarem13:494 min.
 
Cygańska Góra13:505 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł13:527 min.
 
Szpital Zakaźny13:538 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej13:549 min.
 
Smoluchowskiego13:5510 min.
 
Traugutta13:5712 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)13:5914 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk14:0015 min.
 
Uphagena14:0116 min.
 
Wrzeszcz PKP14:0419 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy