Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jaworzniaków06:14
Baśniowa06:15
Rębowo06:16
Czermińskiego06:18
Przywidzka06:19
Szadółki06:20
Leszczynowa06:21
Lawendowe Wzgórze06:22
Ujeścisko06:25
Kielecka06:27
Przemyska06:29
Wilanowska06:30
Cmentarz Łostowicki06:31
Emaus
 
06:33
0 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny06:352 min.
 
Kurpińskiego06:363 min.
 
Otwarta06:374 min.
 
Suchanino06:385 min.
 
Nad Jarem06:396 min.
 
Cygańska Góra06:407 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł06:429 min.
 
Szpital Zakaźny06:4310 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej06:4411 min.
 
Smoluchowskiego06:4512 min.
 
Traugutta06:4613 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)06:4815 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk06:4916 min.
 
Uphagena06:5017 min.
 
Wrzeszcz PKP06:5219 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy