Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jaworzniaków08:59
Baśniowa09:00
Rębowo09:01
Czermińskiego09:03
Przywidzka09:05
Szadółki09:06
Leszczynowa09:08
Lawendowe Wzgórze09:09
Ujeścisko09:12
Kielecka09:14
Przemyska09:16
Wilanowska09:18
Cmentarz Łostowicki09:19
Emaus
 
09:21
0 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny09:232 min.
 
Kurpińskiego09:243 min.
 
Otwarta09:254 min.
 
Suchanino09:265 min.
 
Nad Jarem09:276 min.
 
Cygańska Góra09:287 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł09:309 min.
 
Szpital Zakaźny09:3110 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej09:3211 min.
 
Smoluchowskiego09:3312 min.
 
Traugutta09:3514 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)09:3716 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk09:3817 min.
 
Uphagena09:3918 min.
 
Wrzeszcz PKP09:4221 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy