Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jaworzniaków15:56
Baśniowa15:57
Rębowo15:58
Czermińskiego16:00
Przywidzka16:02
Szadółki16:03
Leszczynowa16:05
Lawendowe Wzgórze16:06
Ujeścisko16:09
Kielecka16:11
Przemyska16:13
Wilanowska16:15
Cmentarz Łostowicki
 
16:16
0 min.
 
Emaus16:182 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny16:204 min.
 
Kurpińskiego16:215 min.
 
Otwarta16:226 min.
 
Suchanino16:237 min.
 
Nad Jarem16:248 min.
 
Cygańska Góra16:259 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł16:2711 min.
 
Szpital Zakaźny16:2812 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej16:2913 min.
 
Smoluchowskiego16:3014 min.
 
Traugutta16:3115 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)16:3317 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk16:3418 min.
 
Uphagena16:3519 min.
 
Wrzeszcz PKP16:3721 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy