Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jaworzniaków15:36
Baśniowa15:37
Rębowo15:38
Czermińskiego15:40
Przywidzka15:42
Szadółki15:43
Leszczynowa15:45
Lawendowe Wzgórze15:46
Ujeścisko15:49
Kielecka15:51
Przemyska15:53
Wilanowska15:55
Cmentarz Łostowicki
 
15:56
0 min.
 
Emaus15:582 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny16:004 min.
 
Kurpińskiego16:015 min.
 
Otwarta16:026 min.
 
Suchanino16:037 min.
 
Nad Jarem16:048 min.
 
Cygańska Góra16:059 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł16:0711 min.
 
Szpital Zakaźny16:0812 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej16:0913 min.
 
Smoluchowskiego16:1014 min.
 
Traugutta16:1115 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)16:1317 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk16:1418 min.
 
Uphagena16:1519 min.
 
Wrzeszcz PKP16:1721 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy