Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jaworzniaków06:44
Baśniowa06:45
Rębowo06:46
Czermińskiego06:48
Przywidzka06:49
Szadółki06:50
Leszczynowa06:51
Lawendowe Wzgórze06:52
Ujeścisko06:55
Kielecka06:57
Przemyska06:59
Wilanowska07:00
Cmentarz Łostowicki
 
07:01
0 min.
 
Emaus07:032 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny07:054 min.
 
Kurpińskiego07:065 min.
 
Otwarta07:076 min.
 
Suchanino07:087 min.
 
Nad Jarem07:098 min.
 
Cygańska Góra07:109 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł07:1211 min.
 
Szpital Zakaźny07:1312 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej07:1413 min.
 
Smoluchowskiego07:1514 min.
 
Traugutta07:1615 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)07:1817 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk07:1918 min.
 
Uphagena07:2019 min.
 
Wrzeszcz PKP07:2221 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy