Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jaworzniaków06:25
Baśniowa06:26
Rębowo06:27
Czermińskiego06:29
Przywidzka06:31
Szadółki06:32
Leszczynowa06:34
Lawendowe Wzgórze06:35
Ujeścisko06:38
Kielecka06:40
Przemyska06:42
Wilanowska06:44
Cmentarz Łostowicki
 
06:45
0 min.
 
Emaus06:472 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny06:494 min.
 
Kurpińskiego06:505 min.
 
Otwarta06:516 min.
 
Suchanino06:527 min.
 
Nad Jarem06:538 min.
 
Cygańska Góra06:549 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł06:5611 min.
 
Szpital Zakaźny06:5712 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej06:5813 min.
 
Smoluchowskiego06:5914 min.
 
Traugutta07:0015 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)07:0217 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk07:0318 min.
 
Uphagena07:0419 min.
 
Wrzeszcz PKP07:0722 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy