Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jaworzniaków14:40
Baśniowa14:41
Rębowo14:42
Czermińskiego14:44
Przywidzka14:46
Szadółki14:47
Leszczynowa14:49
Lawendowe Wzgórze14:50
Ujeścisko14:53
Kielecka14:55
Przemyska14:57
Wilanowska14:59
Cmentarz Łostowicki
 
15:00
0 min.
 
Emaus15:033 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny15:055 min.
 
Kurpińskiego15:066 min.
 
Otwarta15:077 min.
 
Suchanino15:088 min.
 
Nad Jarem15:099 min.
 
Cygańska Góra15:1010 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł15:1212 min.
 
Szpital Zakaźny15:1313 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej15:1414 min.
 
Smoluchowskiego15:1515 min.
 
Traugutta15:1818 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)15:2020 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk15:2222 min.
 
Uphagena15:2323 min.
 
Wrzeszcz PKP15:2626 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy