Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jaworzniaków13:59
Baśniowa14:00
Rębowo14:01
Czermińskiego14:03
Przywidzka14:05
Szadółki14:06
Leszczynowa14:08
Lawendowe Wzgórze14:09
Ujeścisko14:12
Kielecka14:16
Przemyska14:18
Wilanowska14:20
Cmentarz Łostowicki
 
14:21
0 min.
 
Emaus14:232 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny14:254 min.
 
Kurpińskiego14:265 min.
 
Otwarta14:276 min.
 
Suchanino14:287 min.
 
Nad Jarem14:298 min.
 
Cygańska Góra14:309 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł14:3211 min.
 
Szpital Zakaźny14:3312 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej14:3413 min.
 
Smoluchowskiego14:3514 min.
 
Traugutta14:3716 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)14:3918 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk14:4019 min.
 
Uphagena14:4120 min.
 
Wrzeszcz PKP14:4423 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy