Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jaworzniaków22:15
Baśniowa22:16
Rębowo22:17
Czermińskiego22:19
Przywidzka22:20
Szadółki22:21
Leszczynowa22:22
Lawendowe Wzgórze22:23
Ujeścisko22:26
Kielecka22:28
Przemyska22:30
Wilanowska22:31
Cmentarz Łostowicki
 
22:32
0 min.
 
Emaus22:342 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny22:364 min.
 
Kurpińskiego22:375 min.
 
Otwarta22:386 min.
 
Suchanino22:397 min.
 
Nad Jarem22:408 min.
 
Cygańska Góra22:419 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł22:4311 min.
 
Szpital Zakaźny22:4412 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej22:4513 min.
 
Smoluchowskiego22:4614 min.
 
Traugutta22:4715 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)22:4917 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk22:5018 min.
 
Uphagena22:5119 min.
 
Wrzeszcz PKP22:5321 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy