Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jaworzniaków17:16
Baśniowa17:17
Rębowo17:18
Czermińskiego17:20
Przywidzka17:22
Szadółki17:23
Leszczynowa17:25
Lawendowe Wzgórze17:26
Ujeścisko17:29
Kielecka17:31
Przemyska17:33
Wilanowska17:35
Cmentarz Łostowicki
 
17:36
0 min.
 
Emaus17:382 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny17:404 min.
 
Kurpińskiego17:415 min.
 
Otwarta17:426 min.
 
Suchanino17:437 min.
 
Nad Jarem17:448 min.
 
Cygańska Góra17:459 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł17:4711 min.
 
Szpital Zakaźny17:4812 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej17:4913 min.
 
Smoluchowskiego17:5014 min.
 
Traugutta17:5115 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)17:5317 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk17:5418 min.
 
Uphagena17:5519 min.
 
Wrzeszcz PKP17:5721 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy