Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jaworzniaków12:56
Baśniowa12:57
Rębowo12:58
Czermińskiego13:00
Przywidzka13:02
Szadółki13:03
Leszczynowa13:05
Lawendowe Wzgórze13:06
Ujeścisko13:09
Kielecka13:11
Przemyska13:13
Wilanowska13:15
Cmentarz Łostowicki
 
13:16
0 min.
 
Emaus13:182 min.
 
Park Naukowo - Technologiczny13:204 min.
 
Kurpińskiego13:215 min.
 
Otwarta13:226 min.
 
Suchanino13:237 min.
 
Nad Jarem13:248 min.
 
Cygańska Góra13:259 min.
 
Pomorskie Szkoły Rzemiosł13:2711 min.
 
Szpital Zakaźny13:2812 min.
 
Centrum Medycyny Inwazyjnej13:2913 min.
 
Smoluchowskiego13:3014 min.
 
Traugutta13:3115 min.
 
Opera Bałtycka (n/ż)13:3317 min.
 
Teatr Miniatura / Radio Gdańsk13:3418 min.
 
Uphagena13:3519 min.
 
Wrzeszcz PKP13:3721 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy